dzvin

facebook

youtube

 

Про школу

ШКОЛА БІЗНЕС-ТРЕНЕРІВ – це освітній проект, спрямований на професіоналізацію навчання відповідно до вимог ринку праці.

Школа заснована у 2015 році, ідея заснування належить українському вченому - філософу, досліднику ноосоціогенезу, самоорганізації і саморегуляції соціальних систем, вакуумної або квантово-хвильової природи Всесвіту, людині творчій та натхненній Беху Володимиру Павловичу.

Серед тренерів – провідні викладачі, які мають рід міжнародних сертифікатів з тренінгової майстерності. До занять у Школі бізнес-тренерів залучаться провідні вітчизняні та зарубіжні майстри.

Тренінг - Центр організовує із залученням співробітників та студентів Університету заходи, спрямовані на формування глибоких та зрозумілих наукових, науково-методичних та організаційних засад тренінгової діяльності на основі сучасних світових та вітчизняних тренінгових технологій, формування позитивного сприйняття бізнес-тренінгової діяльності молоддю.

Університет сприяє створенню умов для залучення викладачів та студентів Тренінг – Центру до науково-дослідницької роботи Університету в галузі соціально-психологічних наук та управління. Спільними зусиллями проводяться спільні наукові дослідження, метою яких є розробка теоретичних та практичних засад підвищення рівня кваліфікації в сфері бізнес-тренінгової діяльності в Україні. Керівник Школи бізнес-тренерів – доцент кафедри управління, інформійно-аналітичнох діяльності та євро інтеграції – Чепуренко Янна Олексіївна – бізнес-тренер з досвідом проведення корпоративних та групових тренінгів з організації бізнес-тренінгової діяльності, сертифікований бізнес-тренер.

 

Особливості роботи в ШБТ:

Форма проведення тренінгу має суттєве значення, однак головним є його зміст. Щоб реально вплинути на свідомість і поведінку учнів, зміст тренінгу повинен:

  • - бути ретельно спроектованим, максимально наближеним до потреб і проблем учасників;
  • - враховувати рівень їх актуального розвитку і завдання найближчого розвитку;    
  • - орієнтуватися на формування цінностей, знань, умінь і навичок, які є основою позитивної поведінки;
  • - обговорювати делікатні теми не ізольовано, а в контексті інших важливих проблем.

 

У Школи Бізнес - Тренерів при НПУ ім. М.П. Драгоманова немає чіткого регламенту для тренерів та їх учнів. Складаючи та створюючи своє власне напрацювання, кожен має можливість висловлювати та подавати матеріал у будь-якій зручній формі, використовувати різні засоби та ігрові методи засвоєння. Кожен тренер при захисті своєї роботи довів, що має власний погляд та креативний підхід. Неможливо знайти два однакових. Саме на це зосереджена робота школи. Адже завдання не полягає в тому, щоб випустити як можливо більше тренерів; завдання полягає в тому, щоб кожен тренер, що має сертифікат Школи Бізнес Тренерів при НПУ ім. М.П. Драгоманова ,мав свій стиль, мав свою специфіку, виділявся серед інших а виходив за рамки можливого.

 

Детальніше


Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

ODRAR10

pMwlb4CDC7Y

ЦДО

nW9niLV6zQ4

lxQOV9DsUsw

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

Всього відвідувань

1355049
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
3141
3018
32201
15277
57376
1153959
1355049

Your IP: 10.10.0.101
Server Time: 2019-10-20 17:26:54

Хто на сайті

На сайті 146 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2010-2019