Запрошуємо на новий сезон

FB IMG 1569510660995

ЩО: OPEN DAY DRAGOMANOV START UP CLUB.

Підприємницький клуб НПУ імені М.П, Драгоманова офіційно відкриває свої двері у цьому сезоні для всіх бажаючих розвиватися, прокачувати свої м'які навички (персональну ефективність, комунікацію, емоційний інтелект, креативне мислення тощо), стати більш гнучким і ефективним, конкурентоздатним на ринку праці, та спробувати свої сили у створенні власного бізнесу чи стартапу.

На Дні відкритих дверей запрошені гості - партнери Клубу з академічного бізнес-інкубатору УЕР, які поділяться своїм досвідом функціонування університетських клубів по усій країні та які перспективи має молодий (і тут річ не про вік) стартапер.

У тому числі буде презентована програма діяльності клубу на найближчі 3 місяці, які тренінги та інші заходи можна відвідати.

Для студентів, викладачів та інших співробітників НПУ усі заходи абсолютно безкоштовні.
Резидент клубу може відвідувати як усі заходи так і окремі напрямки. По завершенню кожного видається сертифікат за умови відвідування усіх заходів обраного циклу.

Якщо хочете дізнатися більше - радо запрошуємо на  OPEN DAY DRAGOMANOV START UP CLUB.

ДЕ: Центральний корпус НПУ, ауд. 1-51, вул. Пирогова, 9.
КОЛИ: 1 жовтня 2019 р о 16:00