Завдання для дистанційного навчання

11КМО

Шановні студенти групи 11КМО!

Звертаємо Вашу увагу, що 2019-2020 навчальний рік завершуватиметься у дистанційній формі до 30 червня 2020 року.

Сесія буде проведена з 10 по 30 червня 2020 року.

Це означає, що до 01 червня Вам необхідно здати заліки, а також звіт з практики.

Екзамени будуть проходити відповідно до графіку складання сесії з 10 по 30 червня у двох формах:

1. тестування у базі університету moodle. Проведення екзамену: екзамен проходить згідно розкладу сесії (де зазначено день і час екзамену) студенти під своїм логіном і паролем заходять у базу і проходять тестування.
  2. письмовий екзамен. Проведення екзамену: екзамен проходить згідно розкладу сесії (де зазначено день і час екзамену) студенти зв’язуються з викладачем онлайн на платформі, яку заздалегідь зазначить викладач. У разі відсутності інтернету у студента, він заздалегідь попереджає викладача про це, і у день і час екзамену телефонує викладачу на початку для отримання білету. Студент обирає номер білета, викладач диктує питання з цього білета. Студент пише екзамен вдома на білих аркушах А4 (як на екзамені), на аркуші зазначає своє ПІБ, ставить номер білета, пише питання і дає відповідь на них. По завершенні екзамену (тривалість дивитеся по розкладу екзамену) протягом 30 хвилин студент на вайбер чи пошту викладача надіслає фото відповіді на білет. Викладач їх перевіряє і виставляє оцінки. Закриває відомість. Листи відповідей студенти після карантину мають здати на кафедру.

Викладач після екзамену повідомляє студентам оцінки!

Історія української державності (екзамен)

Математика в управлінні (екзамен)

Економіка для менеджерів (екзамен)

Аналітична діяльність (екзамен)

Загальна теорія управління (екзамен)

Ринок праці (залік)

31КМО

Шановні студенти групи 31КМО!

Сесія буде проведена з 10 по 30 червня 2020 року.

Це означає, що до 01 червня Вам необхідно здати заліки, курсові роботи та звіти з практики.

Російська мова (залік)

Стратегічне управління (залік)

Самоменеджмент (залік)

Економіка і фінанси підприємства (екзамен)

Зовнішньо-економічна діяльність підприємства (екзамен)

Теорія прийняття рішень (екзамен)

Організація праці менеджера

Геополітика (залік)

Євроінтеграційні процеси (залік)

Основи демократії і права людини (залік)

Інформаційний менеджмент (залік)

Система технологій (залік)

Курсова робота з дисципліни "Теорія прийняття рішень"

Виробнича практика

41КМО

Шановні студенти групи 41КМО!

Дистанційно буде проходити і підсумкова атестація!

Сесія буде проведена з 28.05.2020 р. по 14.06.2020 р.

Це означає, що до 25 травня Вам необхідно здати курсові роботи, заліки:

Екзамени будуть проходити відповідно до графіку складання сесії з 28 травня по 14 червня у двох формах:

Російська мова

Операційний менеджмент (залік)

Управління інноваціями (залік)

Логістика (залік)

Саморегуляція соціальних систем (екзамен)

Коммунікативний менеджмент (екзамен)

Зовнішньо-економічна діяльність підприємства (екзамен)

Кадровий консалтінг і аудит (екзамен)

Теорія прийняття рішень  (екзамен)

Курсова робота з дисципліни "Теорія прийняття рішень"

Виробнича практика. Переддипломна.

1КММО

Шановні студенти групи 1КММО!

Сесія буде проведена з 10 по 30 червня 2020 року.

Це означає, що до 01 червня Вам необхідно здати заліки, курсові роботи та звіти з практики (звіт з практики подати до 05 червня):

Період практики: Виробнича практика з фаху з 12.05.2020. по 07.06.2020.

Освітня політика   (екзамен)

Методика викладання української мови як іноземної (екзамен)

Кадровий менеджмент  (екзамен)

Методологія наукового дослідження (залік)