Вища освіта України у контексті інтеграції до європейсього освітнього простору

изображение viber 2019 11 18 16 49 30У сучасному інформаційному просторі України сьогодні багато різноманітних науково-комунікаційних та практично-організаційних подій.

Одна з таких знакових подій – XIV Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейсього освітнього простору», яка відбувається в м.Києві 18-20 листопада 2019 року. Організаторами конференції є провідна освітня спільнота України та Європи: Міністерство освіти та науки України, Східно-Європейський інститут психології (Україна-Франція), Польська академія наук, Благодійний фонд «Освіта: майбутнє» Університет м.Констанц (Німеччина), Міжнародна експертна агенція «Консалтинг і тренінг», Інститут педагогіки Гданського університету (Польща), Фундація сприяння польській культурі та мові ім. Міколая Рея (Польща), Західноукраїнський ресурсний центр, Львівський обласний інститут післядипломної освіти при підтримці Ягелонського університету (Польща), GlobalUniversity (Італія-США), журналу «Психологія сьогодні», Центру розвитку дитини і сім’ї «Європейський» (Україна-Франція). В рамках конференції - XIV Міжнародний Тренінг-марафон «Навчання-Якість-Моніторинг», навчально-демонстраційна сесія «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики».

Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції НПУ імені М.П.Драгоманова завжди є учасником заходів, на яких обговорюються сучасні актуальні питання освіти і науки України та світу. От і у вищезгаданих заходах брали участь викладачі кафедри. Так, активну увагу учасників конференції привернула презентація-перев’ю завідувача кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції доктора філософських наук, професора Володимира Беха «Життєвий цикл системи індустріальної освіти та перспективи освіти ХХІ століття», в якій ним окреслено ідею філософії освіти минулого, сьогодення та майбутнього.

ODRAR10

1681938
2068
1681938