dzvin

facebook

youtube

 

Вітаємо Михайла Федорова

375px Михайло Федоров обговорив спільні дії для розвитку е послуг 2019 129 серпня 2019 р. віце-прем'єр міністром України став Михайло Федоров - випускник спеціальності, яку у 90-х роках створив та розробив систему і програму підготовки проф. Бех В.П.

 

 

Цей факультет Соціології та управління у Запорізькому державному університеті (тепер ЗНУ). відкривав Бех В.П., він же був його ідеологом, засновником та першим деканом. Програму підготовки і більшість навчальних предметів розробляв та читав саме Володимир Павлович. Виправданим гаслом у маленькому рекламному буклеті про перспективи спеціальності тоді значилось - «від керівника фірми до Президента України»!

 

Нині Володимир Павлович очолює кафедру УІАДЄ НПУ ім. М.Драгоманова та опікується спеціальністю "Менеджмент", вкладає разом з командою усі зусилля у створенні сильної системної підготовки, актуального контенту, нових методів та форм навчання, розвитку компетенцій у студентів.

 

Не так важливо в якому вузі ви навчаєтесь, ВАЖЛИВО У КОГО ВИ ВЧИТЕСЬ!!!

 

Колектив кафедри пишається тим, що працює під керівництвом Володимира Павловича, адже це запорука високих стандартів як викладацького складу так і навчального контенту. І ми віримо, що наші випускники згодом також продемонструють не менш вражаючий результат досягнень.

 

Вітаємо пана Михайла Федорова з з призначенням новим віце-прем'єр міністром України! Віримо у значний прогрес країни у галузі діджиталізації!

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

tekstura siniy cvet fon

ODRAR10

pMwlb4CDC7Y

ЦДО

nW9niLV6zQ4

lxQOV9DsUsw

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

Всього відвідувань

2296347
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
2635
7370
28506
47023
227471
1711096
2296347

Your IP: 3.234.208.66
Server Time: 2020-02-28 09:21:59

Хто на сайті

На сайті 140 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2020