distance

Дистанційне навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова

Навчання з використанням дистанційних технологій в Національному педагогічному університеті було започатковано згідно наказу Міністерства освіти та науки України № 188 від 13 березня 2002 року, коли на базі факультету психолого-педагогічної профорієнтації і післядипломної освіти був створений Інститут дистанційного навчання. У 2007 році в його структурі створено Центр довузівської підготовки та підвищення кваліфікації вчителів НПУ імені М. П. Драгоманова, що розташований у місті Лубни, Полтавської області.

У процесі реорганізації структури університету весною 2019 року Вчена Рада НПУ імені М. П. Драгоманова прийняла рішення перейменувати Центр довузівської підготовки та підвищення кваліфікації вчителів на Центр дистанційної освіти факультету менеджменту освіти та науки НПУ імені М. П. Драгоманова (далі Центр) та перевести його в структуру факультету менеджменту освіти та науки, де Центр успішно функціонує до теперішнього часу. Станом на 2020 р. в НПУ імені М. П. Драгоманова на базі Центру, за дистанційними технологіями успішно навчаються студенти з 8 областей України.

Майже із самого заснування Центр активно та якісно співпрацює з кафедрою управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, яку очолює професор Бех Володимир Павлович. До 2018 року кафедра на базі Центру готувала студентів заочно-дистанційної форми навчання зі спеціальності 073 Менеджмент (Управління освітніми закладами; Адміністративний менеджмент; Управління персоналом; Управління знаннями) освітнього ступеня «магістр». А вже з 2019 року кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції на базі Центру проводить набір абітурієнтів та здійснює підготовку студентів рівня «магістр» спеціальностей 073 Менеджмент та 124 Системний аналіз та рівня «бакалавр» спеціальності 073 Менеджмент.

Освітній процес проходить за дистанційними технологіями, відсутня необхідність ходити на заняття, наші студенти навчаються вдома у зручний для кожного день та час. Всі учасники освітнього процесу (викладачі, студенти) зареєстровані на сайті Moodle, де розміщені дистанційні курси, розроблені викладачами кафедри, які постійно оновлюються та вдосконалюються, результатом чого є високий рівень знань студентів.

Також студенти Центру беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських, університетських наукових конференціях, круглих столах, отримують сертифікати учасників, активно залучаються до написання статей у наукових збірниках кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, співпрацюють з науково-дослідними лабораторіями кафедри та професорсько-викладацьким складом щодо консультування з вирішення практичних питань управління різного роду організаціями, установами, закладами освіти тощо.

Кваліфікаційні роботи студенти кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, які навчаються у Центрі, виконують у вигляді проекту по створенню власного бізнесу у галузі економіки, яка їм цікава.

лубны

Наші контакти:

Полтавська обл., м. Лубни, вул. Генерала Ляскіна 2, ауд. 228 (приміщення ЗОШ 10).

Ознайомитися з детальною інформацією та спеціальностями, за якими проводиться набір на навчання у Центрі можна на сайті: https://npu-centr.io.ua/ або за телефонами:

(099)032-72-21 Тюменцева Тетяна Вікторівна (директор Центру)

(099)481-06-07 Щербакова Анастасія Ігорівна (секретар Центру)

Запрошуємо до магістратури!

big 12344 oboi svezhij volnistyj fon

ODRAR10

Your IP: 34.232.62.209
Server Time: 2020-06-04 12:03:28

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер