Бех Володимир Павлович

Бех Володимир Павлович

Завідувач кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

(вересень 2003р. - листопад 2021р.)

персональний сайт - http://bvp.npu.edu.ua/

Нова парадигма - http://www.novaparadigma.org.ua/

Кандидатська дисертація на тему: «Социално осигуряване на формирането на личността» («Соціальне забезпечення формування особистості») захищена в Інституті соціології НАН Болгарії (м. Софія. Республіка Болгарія) 28 лютого 1991 року зі спеціальності «соціологія». Диплом нострифікований ВАК СРСР 02 жовтня 1991 року за спеціальністю «Теорія і методологія соціології».

Докторська дисертація на тему: «Соціальний організм: теоретико-методологічний аналіз» захищена в Інституті філософії НАН України 1999 році, зі спеціальності соціальна філософія та філософія історії.

Кандидат соціологічних наук зі спеціальності «теорія і методологія соціології», диплом ВАК СРСР КД № 010385 від 02.10.1991, соціолог.

Доктор філософських наук, зі спеціальності 09.00.03 - соціальна філософія та філософія історії, диплом ВАК України ДД №001178 від 15.03.2000 року, соціальний філософ.

Доцент кафедри філософії і соціології, атестат доцента ДЦ АР № 000086 від 31 травня 1994 року

Професор кафедри соціології, політології і теорії управління, диплом ВАК України ПР №001032 від 21.12.2001 року.

Державні нагороди і Почесні звання:

Орден «За заслуги» ІІІ ступеню (Указ Президента України від 11 січня 2010 року № 10);

медаль - «За освоение целинных земель» № 766619 на основании Указа Президиума Верховного Совета СССР от 20 октября 1956 года вручена 29 августа 1972 года.

Заслужений діяч науки і техніки України, посвідчення АВ №013247, Указ Президента України №411 від 16.05.2007 року.

Наукові інтереси реалізовані у діяльності  авторської наукової школи з проблеми «Ноосоціогенезу, самоорганізації соціальних інститутів і саморегуляції соціальних систем».

Автор понад 500 наукових праць, 25 монографій (5 на англійській мові), науковий керівник понад 50 кандидатських і докторських дисертацій з проблем філософії і політології.

Має індекс Гірша – 15.

Викладає предмети: «Теорія особистості», «Державне і регіональне управління», «Системне мислення» , «Менеджмент сталого розвитку»,   «Теорія прийняття рішень», «Теорія фірми та оцінка бізнесу», «Управління ризиками» та ін..

Громадська робота: перший віце-президент Української Академії політичних наук; академік Академії політичних наук України, член спеціалізованої вченої ради з політичних наук НПУ імені М.П.Драгоманова, головний редактор журналу «Нова парадигма», шеф-редактор наукових видань «Пам’ять віків» та «Духовні студії». Член редакцій фахових наукових видань ВАКу України, а саме: «Практична філософія», «Соціальна психологія», «Соціальна робота в Україні», «Директор школи, ліцею, гімназії», «Науковий вісник Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова», «Культурологічний вісник Нижньої Наддніпрянщини», «Соціальні технології» та ін. Один із засновників фонду імені М.П.Драгоманова.