Лукашевич Оксана Миколаївна

доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, кандидат психологічних наук, доцент

изображение viber 2021 06 02 13 17 04

Кандидатська дисертація: «Психологічні гуманізації управлінської діяльності в загальноосвітній школі» (1999р.), кандидат психологічних наук  19.00.07 - педагогічна та вікова психологія.

Вчене звання: доцент кафедри педагогіки та психології (2005 р.).

Наукові інтереси: психологія громадянського розвитку особистості, соціальне проектування, шляхи розвитку фінансової культури населення.

Наукометричні дані:  Google Scholar

Предмети що викладає: психологія управління, комунікативний менеджмент, управління соціальним розвитком особистості, креативне мислення, управління комунікаціями, психологія мотивації, самоменеджмент та психологія управління, основи теорії громадянського суспільства, активні громадяни: управління соціальним розвитком.