Чепуренко Янна Олексіївна

доцент кафедри менеджменту, системного аналізу та міжнародних відносин, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, доцент

Кандидатська дисертація: «Державне забезпечення системи обов’язкового примірника друку в Україні (1917-1996 рр.)» (1998 р.), кандидат історичних наук 00.00.07 – Історія України.

Вчене звання: старший науковий співробітник (2002 р.), доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції (2014 р.).

Наукові інтереси: інформаційна історія суспільства; історія формування і розвитку інформаційних ресурсів суспільства; інформаційна інфраструктура; теорія систем і системний аналіз, імперативи розвитку системного аналізу в управлінні, інформаційна історія суспільства; управління інформаційними проектами; інформаційний менеджмент; інформаційна природа управління; моделювання та прогнозування інформаційних процесів; системний підхід до технології формування інформаційного середовища навчальної дисципліни.

Наукометричні дані:  Google Scholar

Предмети що викладає: «Теорія організації», «Теорія прийняття рішень», «Аналітична діяльність в управлінні», «Інформаційний менеджмент», «Інформаційні ресурси організації».