Успіх студентів

УСПІХ СТУДЕНТІВ – ті, хто отримав іменні стипендії, стипендії національного та міжнародного значення, нагороди, призи, кубки за спортивні досягнення.

Іменні стипендії:

Євченко Юлія Миколаївна – студентка 1УПМ групи спеціальності 073 Менеджмент. Управління проектами, Стипендія ректорфа;

Пінчук Оксана Яківна – студентка 6АМср групи спеціальність 073 Менеджмент. Адміністративний менеджмент, Стипендія імені М.П. Драгоманова;

Мельник Костянтин Дмитрович – студент 43МО групи спеціальність 073 Менеджмент. Менеджмент організацій, Стипендія імені В.І. Вернадського.

Участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах:

Євченко Юлія Миколаївна - студентка 1УПМ групи спеціальності 073 Менеджмент. Управління проектами, участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Менеджменту» (грамота за креативність);

Пінчук Оксана Яківна - студентка 6АМср групи спеціальність 073 Менеджмент. Адміністративний менеджмент, участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Менеджменту організацій та адміністрування» (грамота за аналітичні здібності)

Університетські конкурси:

Тетеря Ангеліна Юріївна – студентка 43 МО групи спеціальність 073 Менеджмент. Менеджмент організацій, учасниця хореографічного колективу DeForce, призові місця в університетському мистецькому конкурсі «F-Art» (у 2015 – 1 місце, у 2016 – 3 місце).

Спортивні досягнення:

UlpbcUsyQJEПрилуцький Олександр – студент 33 МО групи спеціальність 073 Менеджмент. Менеджмент організацій, Срібний призер ліги "Динамо" серед студентів (команда НПУ ім. М.П. Драгоманова), Володар Суперкубку м. Хмельницького з футзалу (команда «Сокіл-3»), Бронзовий призер Дніпровського району, м. Києва з футзалу (команда Легенда), Срібний призер кубку Хмельницької області з футболу (команда «Теліженці»), Володар кубку сезону 16/17 м. Славути (Хмельницька обл.) з футболу та чемпіон першої ліги з футзалу (команда "ФК Влад").

Анна Домніч – студентка 3 курсу, хореограф-постановник НВК «Домінанта» .Колектив, керівником якого є Анна є: переможцем престижного міжнародного конкурсу в Великобританії під патронатом принца Уельського The Llangollen International Eisteddfod - 2010 у категорії Folk Dance Duo, у квітні 2014 року взяв участь у Київському відбірковому турі IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, став володарем ІІІ премії в категорії Children's Folk Dance, взяв участь у IV Міжнародному музичному фестивалю «O-FEST 2016», присвяченому опереті та опері, у вересні 2016 року театр танцю Цвіт Папороті взяв участь у Фестивалі-Ярмарку «Дитяча Планета», що відбувся на території Універмагу України, гран-прі у фінальному етапі Міського фестивалю дитячої творчості «Обдаровання-2016».

npNIldyS37w

Server Time: 2017-11-21 19:16:13