Додатковий набір 2019

69590651 10157269064532911 1132063816272576512 nШановні абітурієнти! Запрошуємо на навчання!
Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції повідомляє, що Національний педагогічний університет імені Михайла Петровича Драгоманова оголошує додатковий набір за кошти фізичних та/або юридичних осіб для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та/або юридичних осіб за спеціальностями: 073 Менеджмент; 124 Системний аналіз,на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (при цьому використовуються результати єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту, отримані в порядку, передбаченому Правилами прийому, або результати фахового вступного випробування та/або вступного іспиту з іноземної мови, складених у НПУ імені М. П. Драгоманова у передбачених цими Правилами прийому випадках)

Етапи вступної кампанії Терміни
Початок прийому заяв та документів 02 вересня
Закінчення прийому заяв та документів 10 вересня
Проведення фахових вступних випробувань, а також додаткових фахових вступних випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), і вже складали єдиний вступний іспит 11-15 вересня
Надання рекомендацій для зарахування 16 вересня
Виконання вимог Правил прийому
для зарахування 18 вересня
Зарахування до 20 вересня
Будемо раді бачити вас у нашій родині!