Вітаємо випускників!

Любі випускники!

Від імені професорсько-викладацького складу щиро вітаємо Вас з успішним завершенням навчання. Сьогодні знаменна, визначна дата у Вашому житті. Ви стали фахівцями своєї справи, впевнено крокуєте у професійне життя!

Перед Вами відкрилися тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність Вам допоможуть знання.

Сьогодні з гордістю ми можемо називати вас колегами, фахівцями своєї справи. Ми вже не називаємо вас дітьми – ви дорослі, впевнені в собі, мужні люди, здатні приймати самостійні рішення і вирішувати свою подальшу долю. Вона розпише ваше життя по-своєму, та знайте, що важливо в цьому житті залишатися людиною, пам’ятати своє коріння, своїх батьків, своїх наставників, не забувати тих, хто пліч-о-пліч допомагав вам у тривожні хвилини життя стати, у першу чергу, особистістю. Пам’ятайте своїх викладачів, які провели вас тернистим шляхом в країну професійних знань і навичок.

Бажаю всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

Колектив Кафедри

Server Time: 2018-01-17 11:07:54