Академічна доброчесність: практики українських ВНЗ

yv120 квітня 2017 р. д.ф.н., про фесор Бех Юлія Володимирівна відвідала  конференцію "Академічна доброчесність: практики українських ВНЗ", що була організована Американською Радою з міжнародної освіти, Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Українською бібліотечною асоціацією, та за підтримки Посольства США в Україні.

 

yv3Цей захід, що присвячений питанням академічної етики та доброчесності вже вдруге організований Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP. 
У 2016 р. акцент було зроблено на тому, щоб ознайомити учасників зі станом академічної культури українського студентства, піднято питання щодо регулювання аспектів академічної культури на законодавчому рівні, представлено приклади міжнародних академічних рішень щодо академічної доброчесності та світові практики застосування програмного забезпечення для виявлення плагіату. А також представлено пілотних університетів-учасників проекту сприяння академічної доброчесності в Україні й окреслено першочергові завдання, які будуть реалізовані в рамках цього проекту. 

yv2У 2017 році коло учасників та питань конференції було розширено. Виступили представники університетів-партнерів проекту, які представили свої програми для студентів та здобувачів наукових ступенів у якості механізмів забезпечення академічної доброчесності в університетах. Активно учасники обговорювали регулятивні процедури для контролю над дотриманням норм академічної доброчесності. 

 
yv4Новим актором у питаннях підвищення академічної доброчесності стали університетські бібліотеки, які  можна залучати до поширення знань про норми академічної доброчесності: процедури робіт із джерельними базами, пошуку інформації, оформлення ресурсів тощо. Доречними були пропозиції та зауважання від членів Української бібліотечної ассоціації.
В цілому захід був цікавий з позиції ознайомлення з досвідом українських ВНЗ щодо впровадження заходів популяризації норм академічної доброчесності.

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

nW9niLV6zQ4

pMwlb4CDC7Y

lxQOV9DsUsw

ОНН

pTUIwidXug4

уп

КИ

Хто на сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Всього відвідувань

858632
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
489
992
2361
6456
18468
704687
858632

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-22 10:54:01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ