Підприємницький клуб НПУ

dzvin

facebook

youtube

 

Академічна доброчесність: практики українських ВНЗ

yv120 квітня 2017 р. д.ф.н., про фесор Бех Юлія Володимирівна відвідала  конференцію "Академічна доброчесність: практики українських ВНЗ", що була організована Американською Радою з міжнародної освіти, Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Українською бібліотечною асоціацією, та за підтримки Посольства США в Україні.

 

yv3Цей захід, що присвячений питанням академічної етики та доброчесності вже вдруге організований Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP. 
У 2016 р. акцент було зроблено на тому, щоб ознайомити учасників зі станом академічної культури українського студентства, піднято питання щодо регулювання аспектів академічної культури на законодавчому рівні, представлено приклади міжнародних академічних рішень щодо академічної доброчесності та світові практики застосування програмного забезпечення для виявлення плагіату. А також представлено пілотних університетів-учасників проекту сприяння академічної доброчесності в Україні й окреслено першочергові завдання, які будуть реалізовані в рамках цього проекту. 

yv2У 2017 році коло учасників та питань конференції було розширено. Виступили представники університетів-партнерів проекту, які представили свої програми для студентів та здобувачів наукових ступенів у якості механізмів забезпечення академічної доброчесності в університетах. Активно учасники обговорювали регулятивні процедури для контролю над дотриманням норм академічної доброчесності. 

 
yv4Новим актором у питаннях підвищення академічної доброчесності стали університетські бібліотеки, які  можна залучати до поширення знань про норми академічної доброчесності: процедури робіт із джерельними базами, пошуку інформації, оформлення ресурсів тощо. Доречними були пропозиції та зауважання від членів Української бібліотечної ассоціації.
В цілому захід був цікавий з позиції ознайомлення з досвідом українських ВНЗ щодо впровадження заходів популяризації норм академічної доброчесності.

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

gosti2

nW9niLV6zQ4

pMwlb4CDC7Y

lxQOV9DsUsw

ОНН

pTUIwidXug4

КИ

уп

1 Doc2 1

Всього відвідувань

1122081
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
334
409
4022
3774
10349
980556
1122081

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-21 12:47:40

Хто на сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ