Підприємницький клуб НПУ

Голосування за краще фото на тему студентського життя від учнів партнерських шкіл!

543c54df14 квітня 2017 року кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції проводила День відкритих дверей, у межах якого для учнів партнерських шкіл було проведено фото-квест на тему їх уявлення про студентське життя. Завданнями квесту було зробити фото на різні теми: «Перший пошук аудиторії», «Знайомство з групою», «Перша пара на першому курсі», «Перший екзамен», «День студента в клубі», «Ранок після Дня студента», «Голодний студент в пошуках їжі», знайти завідувача кафедри В.П. Беха і взяти у нього автограф, зробити оригінальне/креативне фото на тему «Управління», «Перший прогул групою, або ми чекали 15 хвилин», «Не складена сесія, або як я потрапив в армію», сфотографуватися з заступником завідувача кафедри Н.В. Крохмаль, «Перша пара на п’ятому курсі», «Книги наше все», зробити оригінальне/креативне фото на тему студентського життя.

Ми обіцяли, що кращі фото наших гостей отримають подарунки. Тому, оголошуємо конкурс на краще фото, які зробили у цей день наші гості – учні партнерських шкіл.

Переможців буде 5:

-         4 переможці – по одному найкращому фото від кожної школи;

-         1 переможець – найкраще фото, яке зробили учні серед усіх шкіл- партнерів.

Умови голосування:

У альбомах, які розміщені на сторінці кафедри необхідно вибрати:

1. у кожному з 4 альбомів по кожній школі одне найкраще фото, на Вашу думку, і поставити біля нього лайк;
  2. з усіх 4 альбомів найкраще фото (одне), на Вашу думку, і також поставити біля нього лайк.

Голосування триває до неділі (23 квітня – включно).

Переможці будуть оголошені у вівторок (25 квітня).

Посилання на альбоми, де розміщенні фото:

Навчально-виховний комплекс ліцей №157 м.Києва

Києва

Вишенська загальноосвітня школа I-III ступенів

fb artVK.com logo.svg

Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей»

fb artVK.com logo.svg

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу м. Києва

gosti2

Server Time: 2018-11-20 08:32:23