Конференції

Наукова конференція «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ В УПРАВЛІННІ: МІЖГАЛУЗЕВІ ДОСЛІДЖЕННЯ»

CAШановні науковці, фахівців в галузі управління та адміністрування! Запрошуємо Вас взяти участь у

Всеукраїнській науково-практичній конференції

«Системний аналіз в управлінні: міжгалузеві дослідження»

20 травня 2019 р.

Метою проведення конференції є ознайомлення науковців, освітян, представників бізнесу та громадських організацій з результатами міжгалузевих досліджень системного аналізу в управлінні та перспективами їх впровадження в практику. Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

Реєстраційна форма:

Інформаційний лист - Завантажити

дискусійні напрями роботи КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Теоретико-методологічні засади системного аналізу в управлінні
  2. Імперативи розвитку системного аналізу в управлінні
  3. Системні підходи до вирішення практичних завдань управління
  4. Системний аналіз в управлінні освітою
  5. Системний аналіз, як інструмент в досягненні цілей сталого розвитку

ФОРМА УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

• Форма участі у конференції – заочна (дистанційна). Заочна участь передбачає публікацію програми конференції (у день проведення конференції) та доповідей в електронному збірнику матеріалів конференції «Системний аналіз в управлінні: міждисциплінарні дослідження», що буде розміщено на web-сторінці сайту кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції http://www.kuei.npu.edu.ua/(через 14 днів після проведення конференції), а також розісланий по провідних бібліотеках України та зарубіжжя.
  • Учасники конференції отримують сертифікат (в електронному вигляді), який буде надісланий разом із програмою конференції та електронним збірником доповідей конференції на зазначену у відомостях про автора електронну адресу.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі у конференції прохання подавати матеріали до Оргкомітету конференції на  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До 23 квітня 2019 р. (включно):

• подати заявку за формою (див. форму). Назва файлу має бути підписана  українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника Конференції та містити у другій частині слово «Заявка» (наприклад, Самойленко_І.В._Заявка);
  • подати рукопис статті українською або англійською мовою – 3-7 сторінок  відповідно до вимог (дивись умови публікації доповідей у збірнику).

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ ДОПОВІДІ У ЗБІРНИКУ

• Обсяг 3-7 сторінок формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word для Windows (версія до 2010 включно) у вигляді файлу з розширенням .doc або .docx; шрифт (гарнітура)«Times New Roman», розмір 14, міжрядковий інтервал 1,5; абз. відступ 10 мм; поля 20 мм з усіх боків.
  • Послідовність розміщення матеріалів у тексті доповіді: назва – великими літерами, напівжирним шрифтом, вирівнювання по центру; ініціали та прізвища авторів, посада, науковий ступінь, вчене звання (за наявності) – на наступному рядку після назви статті: курсив, вирівнювання по правому краю; назва організації, місто, де знаходиться організація – на наступному рядку: курсив, малими літерами, вирівнювання по правому краю.

Наприклад:

СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ

В ПРОЦЕСІ ПРИЙНЯТТЯ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ

Т. В. Моргунова,

доктор філософських наук, доцент кафедри управління,

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, м. Київ

Текст доповіді

Використані джерела

• Текст – через один інтервал після назви організації: вирівнювання за шириною, абзацний відступ 1,0. Матеріали у текстовому редакторі Microsoft Word для Windows (версія до 2010 включно). Формат шрифту: кегль – 14; тип – Times New Roman. Міжрядковий інтервал – 1,5. Поля: зліва, справа, зверху, знизу – 20 мм.
  • Сторінки не нумеруються
  • Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника Конференції (наприклад, Самойленко_І.В._Текст доповіді)
  • Використані джерела оформлюється у кінці тексту під назвою «Використані джерела». У тексті посилання позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [2, c. 77].

Матеріали публікуються в авторській редакції. Відповідність за науковий рівень доповіді, обґрунтованість висновків, достовірність результатів, наявність плагіату несуть автори.

КОНТАКТИ

Адреса: м. Київ, вул. Саратівська, 20, кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції факультету менеджменту освіти та науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, каб. 211

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Телефон: +38(050) 442-40-16 – Чепуренко Яна Олексіївна;

Телефон: +38(099) 013 -61-11Дєліні Марина Миколаївна

Заявка учасника

Учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції
«Системний аналіз: міждисциплінарні дослідження»

м.Київ, 23 квітня 2019 року

Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю)
Науковий ступінь, вчене звання
Установа, в якій працює учасник Конференції, місто, в якому вона розташована
Посада із зазначенням назви структурного підрозділу, де працює учасник Конференції
Дискусійний напрям конференції  (назва напряму)
Назва доповіді
Номер контактного телефону
Електронна адреса

7-мі "Глушковські читання"

Шановні колеги!

Маємо честь запросити вас до участі в роботі 7-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Глушковські читання»

Тема: «Історія, сьогодення та перспективи розвитку інформаційних технологій в Україні та світі»

Дата проведення21 листопада 2018 року.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти. За результатами роботи буде видано збірку матеріалів.

Студентська наукова конференція

speech

Шановні студенти, запрошуємо вас прийняти участь у щорічній Звітній науковій конференції. Надсилайте тези доповідей до 28.03.2018 на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Вимоги до оформлення.

САк1

1195426