Шановні студенти, співробітники та гості Інституту управління та економіуки освіти!

З 1 по 5 квітня 2013 року оголошується

Тиждень української мови та культури

Графік заходів:

1 квітня – початок тижня української мови та культури «Ми на карті України»

2 квітня – флешмоб «Прийди в Інститут у вишиванці»

3 квітня – вікторина-концерт «Ми любимо Україну»

4 квітня українські вечорниці

Зміст заходів:

1 квітня – Ми на карті України:

кожен студент розміщує свою фотокартку на тому населеному пункті звідки він сам! Так ми зможемо побачити яка наша Україна велика і як нас всіх об’єднав Інститут управління та економіки освіти.

2 квітня – флешмоб «Прийди в Інститут у вишиванці»:

Кожен студент та викладачі Інституту управління та економіки освіти у вишиванках

3 квітня вікторина-концерт «Ми любимо Україну»:

о 13:00 відбудеться вікторина-концерт між студентами 1-4 курсів Інституту управління та економіки освіти

4 квітня – українські вечорниці:

відбудуться о 20:00 у студентській вітальні гуртожитку № 8(вул. Космічна 8В).

Відповідальні за проведення:

Заступник з виховної роботи

Інституту управління та економіки освіти                                            Брязкун В.В.

Голова студентського самоврядування:                                          Чумакова С.О.

Представники студентського

самоврядування:                                      Хоба Ю. І., Шокол Д. А., Гуковська Д. С.