Â
Розклад ІІ курс: 23 МО, 21 KМО
День |
Час |
ІІ курс |
||
23 МО |
21 КМО |
ÂÂÂÂ | ||
П о н е д і л о к |
8.30-9.50 |
Економетрія (л) Нікіфоров Р.В. Ауд. 305 |
|
ÂÂÂÂ |
8: 00 Іноземна мова (с) викл. Карпенко О.В. вул. Тургенівська 8/14 ауд. 8/14 |
|
ÂÂÂÂ | ||
10.00-11.20 |
Економетрія (с) Нікіфоров Р.В. Ауд. 305 |
ÂÂÂ | ||
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
11.30-12.50 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | ||
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
13.00-14.30 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | ||
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
В і в т о р о к |
8.30-9.50 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
10.00-11.20 |
Економічна теорія (л) Сендугей В. В. Ауд. 305 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
11.30-12.50 |
Економічна теорія (л) Сендугей В.В. Ауд. 305 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
13.00-14.30 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | ||
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
С е р е д а |
8.30-9.50 |
Економетрія (л) Нікіфоров Ауд. 305 |
ÂÂÂ | |
Економетрія (л) Нікіфоров Ауд. 305 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | ||
10.00-11.20 |
Економетрія (л) Нікіфоров Ауд. 305 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |
Економетрія (л) Нікіфоров Ауд. 305 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | ||
11.30-12.50 |
Політологія (л-с) Симинець - Орлова І.А. ауд. 305 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
13.00-14.30 |
Менеджмент(л) Курган Я. М. Ауд. 305 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
Ч е т в е р |
8.30-9.50 |
Основи демократії та права людини (л) Кандагура К. С. Ауд. 305 |
ÂÂÂ | ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
10.00-11.20 |
Державне та регіональне управління (л-с) Кандагура К.С. Ауд. 305 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
11.30-12.50 |
Основи демократії та права людини (с) Кандагура К. С. Ауд. 305 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |
Державне та регіональне управління (с) Кандагура К.С. Ауд. 305 |
ÂÂÂ | ÂÂÂÂ | ||
13.00-14.30 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | ||
ÂÂÂ | ÂÂÂÂ | |||
П' я т н и ц я |
8.30-9.50 |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |
ÂÂÂÂ |
ÂÂÂÂ | |||
10.00-11.20 |
9.00 Фізичне виховання(п-і) ЦСК (спорт комплекс) |
9.00 Фізичне виховання(п-і) ЦСК (спорт комплекс) |
ÂÂÂÂ | |
ÂÂÂÂ | ||||
11.30-12.50 |
Статистика (л) Соколівська О.М. Пирогова, 9, ауд. 423 |
ÂÂÂÂ |
||
ÂÂÂ | ÂÂÂÂ | |||
13.00-14.30 |
Статистика (с) Соколівська О.М Пирогова, 9, ауд. 423 |
ÂÂÂ | ÂÂÂÂ | |
ÂÂÂ |