Північноатлантичний альянс

Північноатлантичний альянс: історія, функції, структура, відносини з Україною: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів та слухачів магістерської підготовки за напрямом “Державне управління” / кол. авт.; за заг. ред. проф. Д. І. Дзвінчука. – Івано-Франківськ : Місто Нв, 2012. – (В. Г. Лавриненко, А. Джевіцькі. Польща в євроатлантичному просторі безпеки: стан, перспективи та досвід для України с. 297-316.)

У навчальному посібнику “Північноатлантичний альянс: історія, функції, структура, відносини з Україною” розглядаються історія виникнення, принципи та стратегія діяльності НАТО, особливості інтеграційних процесів сучасності, євроатлантичний вектор інтеграції України.

Для студентів, слухачів, викладачів та усіх тих, хто цікавиться питаннями зовнішньої політики України та процесами євроатлантичної інтеграції.